با خیالی راحت سفارش دهید ...


شرایط ارسال محصولات شرکت فرش شایان به سراسر کشور:

 

کلیه سفارشات دارای موجودی مثبت در انبار شرک در روزهای عادی ظرف 24الی 48ساعت ازطریق روش های زیر ارسال می گردد :

در شرایط خاص و ویژه مانند آخر سال (اسفندماه) و یا مناسبت های ویژه که محصولات دارای تخفیف های ویژه میباشند و ازدحام و شلوغی را داریم زمان ارسال ویا روش های ارسال متفاوت میگردد.

محصولات دارای عدم موجودی کافی در انبار شرکت اززمان ثبت اولین سفارش در نوبت تولید قرار گرفته و حداکثر ظرف 30 روز کاری (بدون در نظر گرفتن تعطیلات) از اولین ثبت سفارش تولید خواهد شد. لذا واضح است بعد از تولید بسته به شرایط زمانی ظرف 24 الی 48 ساعت برای مشتریان ارسال خواهد شد.

در روزهای تعطیل رسمی و همچنین یکم لغایت 15 فروردین ماه هر سال شرکت هیچگونه پاسخگویی و سرویس دهی و خدماتی ندارد.اما فروشگاه اینترنتی شرکت باز بوده و امکان ثبت سفارش برای مشتریان مقدور میباشد.

کلیه سفارشا ت از انبار شرکت به دفاتر نمایندگی شهر مقصد ارسال گردیده و مشتریان سفارشات خود را از دفاتر نمایندگی شهر خود میبایست تحویل بگیرند. واضح است شهرهایی که فاقد دفاتر نمایندگی باشند سفارشات به صورت مستقیم برای مشتریان ارسال می گردد.
محصولات دارای تولید مشروط دارای قوانین و شرایط کاملا مجزا و خاص خود میباشند (
مشاهده قوانین و شرایط محصولات با تولید مشروط )

 

روش های ارسال بار:

 

تیپاکس:

کلیه شهر هایی که در جدول زیر میباشند از طریق حمل ونقل تیپاکس ارسال گردیده و سفارشات در مقصد مطابق با آدرس درج شده تحویل مشتری می گردد. مدت زمان تحویل سفارشات به مشتری 1 الی 2 روز میباشد. ارسال از طریق تیپاکس به صورت پسکرایه و هزینه در مقصد میباشد.

 پست پیشتاز:

برای سفارشات خارج از شهرهای تحت پوشش تیپاکس امکان ارسال از طریق پست پیشتاز فراهم میباشد. هزینه پست پیشتاز بر اساس نرخ مصوب اداره پست جمهوری اسلامی ایران بوده که طبق وزن محصولات سفارش تعیین می گردد.

مدت زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از زمان تحویل به اداره پست بنا به فاصله مکانی و مقصد بین 1 الی 5 روز کاری میباشد.

تبصره ارسال سفارشات حجیم ویا با وزن سنگین.

در این صورت جهت تحویل سفارشات به اداره پست نیاز به حمل توسط پیک میباشد که در صورت لزوم در زمان ثبت سفارش به اطلاع مشتری می رسد.

 

پیک موتوری:

کلیه سفارشات داخل شهر تهران امکان ارسال از طریق پیک موتوری را دارا میباشند که طبق تعرفه های مصوب حمل و نقل ارسال می گردد.

 

باربری:

یکی دیگر از روشهای ارسال سفارشات,ارسال به باربری های جنوب شهر تهران میباشد که معمولا برای سفارشات حجیم و سنگین و مقدار زیاد جهت کاهش هزینه های ارسال صورت میپذیرد.

با توجه به فاصله مکانی بین انبار شرکت و باربری های جنوب شهر تهران جهت ارسال مرسولات به باربری نیاز به پیک میباشد که هزینه آن طبق نرخ مصوب حمل و نقل جداگانه و قبل از اسال دریافت می گردد.

ارسال از طریق باربری به صورت پسکرایه وهزینه در مقصد میباشد.

مدت زمان تحویل سفارشات به مشتری بنا به فاصله مکانی بین 1 الی 3 روز میباشد.

 

ترمینال های اتوبوس رانی:

یکی دیگر از روش های ارسال بار(مناسب برای سفارشات کم حجم و تعداد پایین)ارسال از طریق اتوبوس های پایانه های مسافر بری میباشد و مراجعه به انبار ترمینال در شهر مقصد و تحویل سفارشات به عهده مشتری میباشد.جهت ارسال سفارشات به پایانه های مسافربری و ارسال از طریق اتوبوس به شهر مقصد نیاز به دریافت پیک میباشد که هزینه آن طبق نرخ مصوب حمل ونقل قبل از ارسال از مشتری دریافت می گردد.

ارسال ارطریق پایانه های مسافر بری به صورت پسکرایه و هزینه در مقصد میباشد.

مدت زمان تحویل سفارشات به مشتری بنا به فاصله مکانی بین 1 الی 3  روز میباشد.

امور ارسال بار مشتریان و نمایندگان - شرکت فرش شایان