شرایط و مقررات 7روز مهلت تعویض کالا


7روز مهلت تعویض:


همواره مهمترین اصل در مجموعه فرش شایان ارائه خدمات پس از فروش میباشد و صرفا فروش محصول جایگاه پایین تری نسبت به خدمات پس از فروش دارد.

از این سو در جهت جلب رضایت مندی مشتریان شرکت فرش شایان میکوشد تا کلیه محصولات و سفارشات با شرایط مطلوب وطبق میل مشتریان تولید و ارسال گردد.با این حال در موارد خاص ممکن است مشتریا ن بعد از خرید با مسائلی روبه رو شوند که نیاز به تعویض محصول داشته باشند.

 

شرایط بازگرداندن کالا تا 7 روز:


اگر کالای خریداری شده پلمپ نباشد.

اگر کالای خریداری شده مطابق با محصول نمایش داده شده نباشد.(از نظر ابعاد وجنس و ...)

اگر مشتری از خرید خود منصرف شده باشد و یا تصمیم به تعویض با کالایی دیگر را داشته باشد.

تمام شرایط ذکر شده در بالا در صورت بسته بودن پلمپ پلاستیکی و مرجوع به صورت کامل (بدون هیچگونه کسری) فقط تا 7 روز قابل قبول میباشد. در صورتیکه پلمپ دوم (پلاستیکی) تحت هر شرایطی باز شده باشد امکان مرجوع کردن میسر نمیباشد.

(توجه داشته باشید هر گونه تغیر در شرایط اولیه کالا حتی بسته بندی امکان استفاده از مرجوعی را از بین میبرد)

اگر سفارشات هنوز ارسال نشده باشد,مشتریان میتوانند به شماره تلفن 88561192-021 تماس حاصل فرموده و نسبت به لغو سفارش اقدام نمایند.

در صورتیکه مشتری از خرید خود منصرف شده ویا تصمیم به تعویض با محصول دیگری را داشته باشد هزینه عودت محصول به عهده مشتری میباشد.

در صورت مرجوع کردن کالایی هیچ گونه علامت و برچسب و یادآوری نباید روی جعبه محصول درج شود.در صورت مشاهده هزینه بسته بندی و جعبه از مبلغ سفارش کسر میگردد.

بعد از مرجوع کردن کالا طی 7 روز توسط شرکت بررسی میگردد و پس از آن مبلغ عودت داده میشود.


ضوابط مربوط به مرجوعی دستبافته ها :


در صورتیکه مشتری دستبافته ای را مطابق با شرایط و خصوصیات ذکر شده در سایت خریداری نماید و محصول ارسالی (دستبافته) مطابق با شرایط ذکر شده نباشد میبایست به همان شکل بسته بندی اولیه حداکثر ظرف 7 روز بدون تغییر و آسیب در ظاهر دستبافته مرجوع نماید.

سپس طی 7 روز توسط کارشناسان شرکت بررسی گردیده و در صورت صحت داشتن دلیل مرجوعی مبلغ عودت داده میشود.لذا واضح است در صورت عدم وجود عیب وایراد و فقط بنا به تصمیم مشتری نسبت به مرجوع کردن کالا ( انصراف از خرید) هزینه مرجوعی به عهده مشتری میباشد.

 

کالا را به چه طریقی مرجوع نماییم:


ابتدا قبل از هماهنگی با شرکت از مرجوع کردن هر نوع کالایی جدا خودداری فرمایید.

در صورت تحویل محصول از دفاتر نمایندگی میبایست مرجوعی نیز از طریق دفاتر نمایندگی صورت پذیرد که اگر هزینه مرجوعی به عهده مشتری باشد و توسط شرکت پرداخت گردد عینا از کل مبلغ سفارش کسر میگردد.

در صورتیکه محصول به صورت مستقیم برای شخص مشتری ارسال گردیده باشد و نماینگی واسطه نباشد میبایست نوع روش ارسال را از شرکت مطلع شوید.

 

اگر محصول سفارشی شما جز محصولات با تولید مشروط باشد شرایط و قوانین خاص خود را دارا میباشد . ( مشاهده شرایط و قوانین محصولات با تولید مشروط )


درخواست خود را چطور به شرکت برسانیم :


با تماس با دفتر مرکزی شرکت به شماره تلفن 88561192-021 درخواست خود را اطلاع دهید.


امور مشتریان و نمایندگان - شرکت فرش شایان